Кількість
|
Вартість
|
||
|
Твідова пряжа – популярність поза часом!
Якщо ви ще жодного разу не в'язали з твідової пряжі , обов'язково спробуйте! Прекрасне самодостатнє полотно вам забезпечене! Причому з твідом особливо не потрібно придумувати візерунок - він лягає гарно в гладі і в звичайній резинці. Єдине, необхідно правильно вибрати пряжу під ваш задум. Цим ми сьогодні й займемося.
Особливості твідової пряжі
Не варто проводити паралель між твідом та меланжем. Це абсолютно різні види пряжі. Твід містить у собі багато дрібних вкраплень або катишок. Нитка твіду в основному одного кольору, а вкраплення можуть бути як в тон нитці, так і контрастними.
Пряжа для в'язання твід може бути виготовлена з різної сировини. Найчастіше її роблять з вовни, наприклад дуже популярний твід з альпака Paela від Pecci Filati, твід Tobias від Filitaly Lab Але іноді можна зустріти пряжу твіду з іншим складом - з вмістом шовку, наприклад. Ви можете зустріти пряжу твід з кашеміром або віскозою, які роблять полотно блискучим і гладким.
Якщо говорити про товщину пряжі твід, то вона може бути як однорідної, так і нерівномірної. Як правило, після прання твідова пряжа стає ще пухнастішою і трохи потовщується в обсязі.
Якісний твід paella дуже відрізнятиметься за якістю від твіду турецьких або китайських фабрик. Тому плюси і мінуси пряжі твід необхідно розглядати тільки в контексті виробника.
Але якщо ви все ж таки вирішите купити paella, можете бути впевнені, що проста річ з нього буде виглядати краще за численні складні візерунки і коси.Тому такий твід чудово підходить для в'язання новачкам. Крім усього твід має демократичну ціну і ви завжди можете подивитись щось під будь-який бюджет.
Які ще є плюси у твіду?
- Не вимагає великих навичок у в'язанні, відмінно виглядає в найпростішій гладі за рахунок своєї структури – пряжа твід вже «прикрашена» дивовижними «крапушками», які роблять поверхню полотна рельєфною.
- Твідова пряжа добре тримає форму, якщо в його складі не додані шовк і віскоза, іноді кашемір.
- Дозволяє зробити помилку у в'язанні, адже за структурою пряжі твід не видно огріхи.
- Економічно витрачається. Наприклад, на светр вам може вистачити близько 300 г пряжі. Звичайно, в розрахунках необхідно враховувати майбутній розмір виробу та товщину нитки.
- Пам'ятайте також особливості деяких видів пряжі твід - це схильність до усадки в довжину. Іноді твід може трохи косити, що легко виправляється хибними швами, відпарюванням або чергуванням лицьових та виворітних петель.
Особливості догляду за виробами з твіду
Щоб твід не став несподіванкою для вас, спробуйте зв'язати міні-зразок, який ви легко зможете випрати, висушити та використовувати для розрахунків петель та рядів для основного виробу.
Бобінна пряжа твід зазвичай просочена парафіном, тому її необхідно прати відразу після закінчення в'язання. Деколи ми рекомендуємо два чи три рази випрати річ з бобінного твіду, щоб вимити все просочення. Прати необхідно вручну, щоб уберегти ваш шедевр від усадки. Краще, якщо ви залишите виріб намокати протягом години, потім легко прополощіть у теплій воді без тертя та викручування.Користуйтеся спеціальними сумішами для прання вовни, а також бальзамами та кондиціонерами для пом'якшення полотна. Сушимо речі з твіду в горизонтальному положенні.Яке ж буде ваше здивування, коли ваш виріб пройде вто (водно-теплову обробку) і висохне! Речі з бобінного твіду буквально перевтілюються після прання і ви будете захоплені тим, що в результаті вийшло з такої скромної пряжі.
Купити пряжу твід в інтернет-магазині в Україні
Якщо ви надихнулися в'язати з твіду, вибирайте цю чудову пряжу (твід альпака, наприклад) в інтернет-магазині. Можете звернути увагу на відгуки майстринь, які вказують на переваги та особливості твідової пряжі. У магазині пряжі sakwoyag.com.ua ви знайдете широкий вибір пряжі твід для в'язання, а також інші види пряжі для найсміливіших ідей і задумок. Вибирайте найкращі позиції та обов'язково повертайтеся до нас за покупками знову. Ми робимо все для вашої нескінченної творчості. Рівних вам петельок!