Наш спільний італійсько-український магазин пряжі sakwoyag.com.ua працює на ринку з 2016 року. Тут ви знайдете якісну стокову та регулярну бобінну або моточну пряжу. Працюємо безпосередньо з італійськими фабриками, та великими складами. Наші партнери в Італії - професіонали у своїй справі, ретельно відбирають для нашого магазину кращу пряжу, контролюють якість кожної бобіни. Ми завжди в пошуку цікавого і нового!

Італійська пряжа вважається однією з найкращих в світі і користується великім попитом у в'язальниць, а завдяки стокам, вона стала більш доступною за ціною.

Cтоковая бобінна пряжа - це не секонд-хенд, як деякі помилково припускають, а залишки виробництва відомих італійських фабрик. Велика перевага стокової італійської пряжі в тому, що за невеликі гроші можна придбати пряжу класу люкс.

Регулярна пряжа - це тільки що випущена з фабрики пряжа, вона фарбується в модні кольори сезону, завжди в наявності, що дозволяє мати можливість замовляти будь-який колір в будь-якій кількості. Регулярна італійська пряжа коштує значнок дорожче за стокову.

Ексклюзивна пряжа - це пряжа, яку роблять дуже маленькими партіями під замовлення.